Express Tým


Lukáš Express Sandwich

Ondra a Lukáš jsou "praotci" zakladateli a spolumajiteli Express Deli s.r.o. Od počátečního nápadu okolo roku 2000 až dodnes. Přes všechny strasti a slasti spojené s počátky podnikání v oboru, jež pro ně byl doslova španělskou vesnicí, neboť vystudovali shodně ekonomii, jsou stále spolu. Nepřestávají chrlit nápady na vylepšení chodu společnosti, změnu v nabídce či jen barvě interiéru provozoven. Pokud je potkáte za pokladnou, poznáte je podle nadšení k práci, jež je neopustilo. Pomyslně vypnout dokáží stoprocentně s rodinou. Oba jsou hrdí otcové. Jejich děti již patří mezi věrné konzumenty menu Express Sandwich, Express Deli i Express Food. Zbyde-li jim čas brázdí single tracky na mtb, užívají si volnost při lyžování, koštují plody místních i sousedních vinic a nepřestávají žasnout nad krásami nejen české přírody.

Oba uvítají jakékoli připomínky, nápady, zlepšováky a tipy na nové recepty.


David Ševčík
oslavil v roce 2015 již šest let v týmu EXPRESS SANDWICH. Obchodník duší i tělem, který svým osobitým stylem a chutí k životu a jídlu okamžitě zapadl do sendvičové Express rodiny. Jeho zkušeností z ryze českých i mezinárodních restaurací si velmi vážíme. Jako Food&Beverage Manager pracoval například v pražském hotelu Holiday Inn Congress Center nebo Top Hotelu. Téměř dvacet let zkušeností v gastronomických provozech a vášní pro dobré jídlo se promítá do projektu, jehož je ztělesněním.
EXPRESS DELI Catering. Catering je totiž jeho skrytou vášní. V Expressu se David stará především o obchodní záležitosti, korporátní klientelu a catering. Ví o všech novinkách na českém gastronomickém trhu, pečlivě je testuje, ochutnává a obohacuje tak EXPRESS DELI Catering menu.


S typickou slovenskou živelností a radostí ze života se Marika zapojila do EXPRESS SANDWICH před pěti lety. Marika je naší neocenitelnou studnicí receptů a zlepšováků, co se jídla a jeho kombinací týče. EXPRESS FOOD Anděl je projekt, jež má na starosti. Denně vymýšlí nevšední variace chutí, které reflektují poptávku zákazníků a nabídku dodavatelů čerstvých sezónních surovin. Miluje koření, jehož směsi sama připravuje, míchá, mele...

Kompletní EXPRESS tým tvoří dalších třicet kolegyň a kolegů, kteří pro Vás denně připravují nejlepší zdravé sendviče ve městě. Pokud některou/některého z nich rádi potkáváte v našich provozovnách nebo naopak se Vám její/jeho přístup nelíbil, dejte nám vědět. Vašeho názoru si ceníme.

Chcete se k nám přidat? Pošlete nám strukturovaný životopis na job@sandwich.cz.

Jste zvědaví, čím je naše výroba tak výjimečná? Pak zavítejte do rubriky "Naše výroba".

Chcete znát náš celý příběh? Přečtěte si jej v naší rubrice "Náš příběh a filosofie".