Teplý oběd rychle a zdravě v EXPRESS FOOD Anděl

V roce 2014 jsme pro Vás otevřeli bistro s denně novou nabídkou pouze teplých a chutných pokrmů v komplexu CineStar na Andělu v Praze 5, vedle naší stávající provozovny.
Unikátní bistro umožňuje i take-away pro Vaše známé či kolegy.

Aktuální denní nabídka EXPRESS FOOD buffet se skládá z dvou převážně pečených mas, příloh, tepelně upravené i čerstvé zeleniny a dochucovacích domácích omáček. Nabídku doplňuje polévka. Konkrétní menu vychází ze sezónních ingrediencí a inspirace naší kuchařky Mariky, která pro Vás vaří a osobně Vám doporučí kombinace.
Zeptejte se jí :-)

Připravuje například krůtí prsa, jejichž chuť doplňuje ovocné chutney s čerstvými bylinkami nebo dip, restovanou mrkev, dýni, lilek, nebo žampiony, pečené petrželkové brambory, osvěžující citrónový kuskus, domácí salát z řepy a nechybí ani přílohový salát z čerstvé zeleniny.


Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku mezi 11:00 a 14:00. EXPRESS FOOD najdete tam, kde je na Andělu EXPRESS SANDWICH, stačí jen přejít koberec.

Těšíme se na Vás a přejeme dobrou chuť!

NOVĚ si vychutnejte:

1 PORCE = 400g pokrmu + salátek = 100 Kč

1 PORCE = 400g pokrmu + salátek + POLÉVKA = 120 Kč


Jelikož se jedná o teplý bufet, aktuální nabídka se odvíjí od aktuální poptávky příchozích zákazníků po jednotlivých pokrmech. Děkujeme za pochopení.


Alergeny - informace
Pokrmy připravované v našem provozu obsahují a mohou obsahovat alergeny a jejich stopy. Jedná se o zdroje alergenů a výrobky z nich. Detailní složení finálního výrobku závisí na konkrétním výběru a preferencích zákazníka.
1    lepek
3    vejce
4    ryby
5    podzemnice olejná - arašídy
6    sójové boby - sója
7    mléko
8    skořápkové plody
9    celer
10   hořčice
11   sezamová semena
12   oxid siřičitý a siřičitany